<< Juillet >>

BLOGS FAVORIS
Ajouter pilkarskie à vos favoris
 Ronaldo Real Madryt Rozdać PSG Więcej awarii Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Teraz wielu fanów ogląda grę, gwiazdę, oni zdecydują się nosić Koszulki Piłkarskie, którą chcą, aby mogli uzyskać więcej zwycięstwa. Cristiano Ronaldo koncentruje się wyłącznie na Lidze Mistrzów, która dla całej drużyny jest priorytetem. Cristiano Ronaldo i Casemiro zdobyli gole dla Realu Madryt, ponieważ zwycięzcy wygrali 2-1 z Paris Saint-Germain, Fani noszą Koszulka Real Madryt w grze dla swojego ulubionego zespołu tankowania. Realizacja Real Madryt o trzeci tytuł mistrzowski w Lidze Mistrzów pozostaje żywa, Cristiano Ronaldo wysłał do Madrytu w drodze w Paryżu z 51. minutowym nagłówkiem. Prawdziwy triumf nastąpił w obronie środkowych obrońców Sergio Ramosa i Raphaela Varane'a, a także defensywnego pomocnika Casemiro. Co sądzisz o tej grze? Teraz możesz porozmawiać z nami.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 07-03-2018 à 07h19

Paulo Dybala dał wygraną Juventusowi Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

W 28. kolejce Serie A Juventus Turyn wygrał na swoim stadionie z drużyną Udinese 2:0 i został nowym liderem tabeli. Jeśli chcesz obejrzeć mecz, możesz nosić Koszulki Piłkarskie dla Dzieci, aby obejrzeć tę grę.

Gdyby nie Paulo Dybala, Juventus zamiast ścigać się z Napoli o mistrzostwo Włoch jak równy z równym, musiałby gonić najgroźniejszego rywala. Fani noszą Koszulka Juventus w grze dla swojego ulubionego zespołu tankowania. Podopieczni Massmiliano Allegriego dominowali na boisku od pierwszych minut i jeszcze przed przerwą udało się im wyjść na prowadzenie.

Paulo Dybala zdobył klapę, gdy Juventus awansował do Serie A, wygrywając 2-0 z Udinese.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 13-03-2018 à 08h05

Pokonała Litwę 1:0 na Arenie Lublin Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Reprezentacja Polski U-21 zrealizowała plan, pokonała Litwę 1:0 na Arenie Lublin i została liderem swojej grupy eliminacji Mistrzostw Europy U-21 2019. Warto założyć Koszulki Piłkarskie, aby obejrzeć grę. W pierwszej połowie Polacy zdecydowanie częściej byli w posiadaniu piłki, ale nie potrafili przeprowadzić żadnego skutecznego ataku. Fani noszą Koszulka Polska w grze dla swojego ulubionego zespołu tankowania. Dopiero w 31. minucie zrobiło się goręcej przed bramką gości. Z prawej strony dośrodkował Jakub Bartosz, Kownacki uderzył głową, ale Marius Adamonis w bramce Litwinów spisał się bez zarzutu. Polska potwierdziła, że jest najlepszym zespołem naszej grupy. Moja drużyna zrobiła tyle, ile mogła. Pracujemy nad tym, żeby zawodnicy byli pewni siebie posiadając piłkę.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 28-03-2018 à 10h09

Bayern pokonuje Sevillę 2: 1 w Lidze Mistrzów Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Bayern Monachium wygrał na wyjeździe w pierwszym ćwierćfinale Ligi Mistrzów z Sevilla FC (2:1) i jest krok od awansu do kolejnej rundy Champions League. Gratulacje dla ich zwycięskiej nadziei, że będą mogli ponownie założyć Koszulki Klubów Piłkarskich zwycięstwa. Kibice obejrzeli wiele goli, ale strzelanych wyłącznie przez jedną drużynę. Bayern Monachium aż pięć bramek zdobył jeszcze przed przerwą. Możesz zabrać dziecko do noszenia Koszulka Bayern Monachium, aby obejrzeć grę. W tegorocznej edycji LM Ben Yedder zanotował już osiem bramek. O trzy więcej od Lewandowskiego. To zwycięstwo wydłużyło ich serię do 4 wygranych meczów w Lidze Mistrzów i jednocześnie przerwało dobrą passę przeciwników, którzy pozostawali niepokonani od 3 spotkań w tych rozgrywkach. Wspólnie czekamy na ich występ w finale.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 04-04-2018 à 08h17

Liverpool - City bramki Liga Mistrzów Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Wkrótce będziemy mogli zobaczyć finały Ligi Mistrzów. Jeśli jesteś fanem, możesz teraz przygotować swoją ulubioną Koszulki Klubów Piłkarskich na początek gry. W środowy wieczór Ligi Mistrzów Liverpool rozbił na Anfield Road Manchester City 3:0. Strzelaninę rozpoczął Mohamed Salah, piłkarz, który już w pierwszym sezonie w Liverpoolu stał się jego najważniejszą postacią. Fani noszą Koszulka Liverpool w grze dla swojego ulubionego zespołu tankowania. W 31. minucie trubyny Anfield wybuchły ze szczęścia po raz trzeci. Po dośrodkowaniu Salaha piłkę głową wbił do siatki Sadio Mane. Piłkarze gości w pierwszej połowie byli bezradni. Liverpool FC pokonał Manchester City 3:0 (3:0) w pierwszym meczu 1/4 finału Ligi Mistrzów. Bramki dla gospodarzy strzelali Mohamed Salah, Alex Oxlade-Chamberlain i Sadio Mane.