24252627282930
<< Septembre >>

BLOGS FAVORIS
Ajouter pilkarskie à vos favoris
 Mecz piłki nożnej z Bayernem Monachium vs Augsburgiem Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Bayern Monachium ponownie ustanowił zlecenie na własnym boisku, gdy podnosili się na szczyt stołu z bezpieczną odległością, a przeciwnicy ścigali odpowiednio RB w Lipsku i Dortmund 4 i 6 punktów. Gratulacje dla ich zwycięskiej nadziei, że będą mogli ponownie założyć Koszulka z własnym nadrukiem zwycięstwa. Bayern wrócił i zdobył trzecią bramkę. I spokój, aby iść z nim od Lewandowskiego, z jego drugą w dniu, 13 w sezonie. I powiedzieliśmy, że był najlepszy numer 9 w Europie. Jak jego fani przygotowali Koszulki Klubów Piłkarskich, by mu dopingować. Bayern Monachium utrzymał niezłomne tempo pod wodzą Juppa Heynckesa, który świętował swoje 500. zwycięstwo w Bundeslidze jako zawodnik i trener, pokonując Augsburg 3: 0. Bayern podpisuje wernisaż Hoffenheim Bayern dla Wagnera w styczniu. Fani wierzą, że będą mieli bardziej ekscytującą grę, wszyscy czekają.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 22-11-2017 à 08h20

Real Luka Modric z Realu Madryt za piłkę przeciwko Apoelowi Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Real Madryt podróżuje do Apoel Nicosia, wiedząc, że zwycięstwo zapewni sobie miejsce w Lidze Mistrzów w zeszłym roku. Gratulacje dla ich zwycięskiej nadziei, że będą mogli ponownie założyć Koszulki Piłkarskie zwycięstwa. Paulinho zdobył 4 gole, ma jedną asystę. Gareth Bale, Karim Benzema i Cristiano Ronaldo strzelili łącznie też cztery bramki w Primera Division. Warto założyć Koszulka Real Madryt, aby obejrzeć grę. Minęła minuta meczu i Nauzet Perez musiał interweniować po płaskim strzale Cristiano Ronaldo. Obrońca trofeum udokumentował przewagę golem w 23. minucie. Los Blancos ma siedem punktów i zajmuje drugie miejsce w grupie i może odnieść zwycięstwo, ale prawdopodobnie jest w porządku, nawet jeśli się zepsuł. Wszyscy fani wybierają koszulkę z okazji zwycięstwa, a jeśli chcesz być taki sam, to idź za nami.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 24-11-2017 à 04h31

Zlatan Ibrahimovic naciska aby rozpocząć Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Manchester United pokonał na wyjeździe Watford FC 4-2 we wtorkowym meczu 14. kolejki Premier League. Gratulacje dla ich zwycięskiej nadziei, że będą mogli ponownie założyć Koszulki Piłkarskie zwycięstwa.

The Red Devils przegrywają 1: 0 nad Brighton i pokonują niepokonane Man City o 8 punktów od Pep Guardioli. United prowadzili 3-0, aż do 77. minuty, kiedy Watford dwa razy z rzędu strzelił do siatki, aby ustawić napięte zakończenie. Fani noszą Koszulka Manchester United w grze dla swojego ulubionego zespołu tankowania.

Po sześciu minutach podwoił przewagę swojemu bokserowi, wykonując wystawny rzut wolny, co sprawiło, że nawet Jose Mourinho przegrał za słowo. The Hornets walczyli od trzech bramek, aby zrobić 3-2 na końcowym etapie, zanim Jesse Lingard wyprodukował kawałek solowej magii.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 29-11-2017 à 09h23

FC Barcelona będzie wyglądać na powrót do zwycięskich dróg w La Liga Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Po dwóch remisach Barcelona wróciła na zwycięską ścieżkę, wygrywając z Villarrealem 2-0 (0-0) w ostatnim niedzielnym meczu 15. kolejki Primera Division. Gratulacje dla ich zwycięskiej nadziei, że będą mogli ponownie założyć Koszulka z własnym nadrukiem zwycięstwa. Wynik otworzył Luis Suarez, a siedem minut przed końcem ustalił go Lionel Messi. Argentyńczyk trafił do siatki w ligowym spotkaniu z Villarrealem i umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji strzelców La liga (14 bramek). Fani noszą Koszulka FC Barcelona w grze dla swojego ulubionego zespołu tankowania. Blaugrana siedzi na szczycie La Ligi i jest wczesnym faworytem do tytułu. Barcelona powróciła na zwycięską drogę i pozostała cztery punkty na szczycie tabeli w La Liga.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 12-12-2017 à 06h54

Cristiano Ronaldo po zdobyciu przez Real klubowego mistrzostwa świata Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Domagały się tego madryckie gazety i Cristiano Ronaldo po zdobyciu przez Real klubowego mistrzostwa świata. Gratulacje dla ich zwycięskiej nadziei, że będą mogli ponownie założyć Koszulki Klubów Piłkarskich zwycięstwa. Teraz wszyscy w Madrycie liczyliby na powtórkę z tamtych słodkich wspomnień. Świętujcie ostateczne zwycięstwo klubu, a w tym roku jest to najlepszy rok Cristiano Ronaldo, zbierając cały zaszczyt i szczęście, jakich pragnie. Jego Koszulka Real Madryt zostanie zapamiętana przez wszystkich. 32-latek został też pierwszym piłkarzem od 1969 roku, któremu udało się strzelić gola w dwóch kolejnych finałach światowego czempionatu. Jedynego gola Ronaldo strzelił w ulubionej 53. minucie z rzutu wolnego. Parę minut później został ograbiony z drugiego gola. Wszyscy fani świętują dla nich, a teraz możesz skupić się na informacjach, które od nich otrzymujemy.