<< Novembre >>

BLOGS FAVORIS
Ajouter pilkarskie à vos favoris
 Jose Mourinho: Transfer Neymara zmienił wszystko Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Drużyna FC Basel wciąż czeka na zwycięstwo – nie udało jej się wygrać żadnego z 10 ostatnich spotkań Ligi Mistrzów. Czy przełamie się tym razem? "Czerwone Diabły" rozpoczęły mecz od zdecydowanych ataków i błyskawicznie mogły objąć prowadzenie, ale "bomba" Romelu Lukaku z kilku metrów została zablokowana. Na szczęście dla kibiców "Czerwonych Diabłów" Szkot pozostał na swoim stanowisku przez kolejne 10 lat, powiększając klubową gablotę o kilkanaście cennych pucharów. United długo bili bowiem głową w mur i mimo bardzo wyraźnej przewagi nie byli w stanie poważnie zagrozić bramce strzeżonej przez Vaclika.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 13-09-2017 à 05h53

W starciu z APOEL-em do gry wrócić ma Cristiano Ronaldo Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Już na początku drugiej połowy miał szansę na drugiego gola, ale piłka po jego strzale odbiła się od poprzeczki i nie przecięła linii bramkowej. Mecz Real Madryt - APOEL Nikozja w pierwszej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. Wrócił na premierową kolejkę fazy grupowej Ligi Mistrzów i od razu przypomniał, że na ten moment nie ma Królewskich bez Cristiano Ronaldo. W ramach grupy H Ligi Mistrzów zmierzyły się ze sobą Real Madryt i APOEL. Gospodarze zwyciężyli 3:0. Wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą i podwyższyli wynik po zmianie stron. CR7 popisał się znakomitym strzałem z ostrego kąta nie dając najmniejszych szans na interwencję bramkarzowi gości. Gratulujemy im wygranej, ale muszą ciężko pracować dla wyższych wyróżnień.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 15-09-2017 à 08h44

W odbędzie się mecz Borussia Dortmund - FC Koeln w ramach Bundesligi Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Nikt nie miał wątpliwości przed niedzielnym starciem, że faworytem jest zespół z Dortmundu. Mało kto jednak był przekonany o takim pogromie. Borussia wygrała 5:0. Nie wiem, co się Stoeger tak rzucał po uznaniu drugiego gola. Żadnego kontaktu Sokratisa z interweniującym bramkarzem nie było, ten lekko zderzył się z własnym obrońcą, nr 3. Sędzia przerwał katusze Kolonii dokładnie w 90. minucie, nie doliczając ani minuty. W tak spektakularny sposób Borussia odzyskała prowadzenie w tabeli, które w piątek straciła na rzecz Hannoveru. Po raz kolejny pogratulować im zdobycia wielkiego wyniku.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 18-09-2017 à 09h55

Swoją cegiełkę do triumfu dołożył znowu Lewandowski Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

W ramach 5. kolejki Bundesligi zagrały przeciwko sobie Schalke 04 i Bayern Monachium. Goście odnieśli zwycięstwo 3:0. Wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą i podwyższyli rezultat po zmianie stron. Thomas Mueller oddał bardzo groźny strzał zza szesnastego metra, ale świetną paradą popisał się bramkarz rywala i wybił zmierzającą do bramki piłkę. W 29. minucie było już 2-0 dla przyjezdnych. POwskim hejterom już skacze gul bo Polak znów jest najlepszy w szwabskiej lidze. Hehehe, tak trzymac panie Robercie. Niech widzą ze Polacy to nie byle kopacze z Afryki. Po rozbiciu Mainz w weekend teraz na rozkład wzięli Schalke 04 Gelsenkirchen.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 20-09-2017 à 05h48

Realu w lidze Daniego Ceballosa sprowadzonego Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Mistrz Hiszpanii w 5 kolejkach odniósł tylko 2 zwycięstwa! Real Madryt tym razem przegrał na własnym boisku z Betisem i traci już 7 punktów do liderującej Barcelony. Benzema, Theo i Vallejo, którzy znajdują się na końcu rehabilitacji lub mają mniejsze urazy, więc trudno przypuszczać, że dzisiaj wsiądą do samolotu lecącego do Niemiec. Ależ odpowiedź Realu! Fatalnie na przedpolu interweniował Pacheco, piłkę na linii pola karnego przejął Caballos i strzelił drugiego gola dla Królewskich. 2:1. Mistrzowie Hiszpanii w sześciu meczach nowego sezonu zgromadzili 11 punktów. Zawsze będziemy zaniepokojeni ostatnią grą, chcesz wiedzieć więcej może nas śledzić.